Děkujeme, že fandíte zvířátkům!

Psi a kočky to nemají vždycky snadné a někdy se bohužel dostávají do situací, ze kterých se bez lidské pomoci nedostanou. V Pet Heroes už přes 10 let děláme, co můžeme, abychom zajistili zvířátkům krásný nový život.

Ilustrace duhových rodin a jejich zvířátek. Dvě ženy s kočičkou, transgender muž s pejskem a kočkou a dva muži s pejskem.

Staráme se o opuštěná a nechtěna zvířátka, dáváme šanci i těm nemocným a handicapovaným, na která si každý netroufne. Zvířátkům pak samozřejmě také hledáme nové domovy. Při výběru těch pravých páníčků je pro nás důležité jen to, aby si se zvířátkem vzájemně sedli a dokázali mu zajistit šťastný život. Genderu, sexuální orientace, barva pleti ani národnost nehrají roli. Nakonec i našim chlupáčům je úplně jedno, s kým chodíte, hlavně když je váš*vaše partner*ka bude krmit taky!

Provozujeme útulek v Lanškrouně, budujeme centrum pro handicapovaná zvířata v rámci projektu Handipet Rescue, hledáme nové domovy štěňátkům prostřednictvím stránky Štěně v nouzi, šíříme osvětu a pomáháme obcím, které si s péčí o zvířata v nouzi neví rady.

Ilustrace běžících pejsků s duhovou a transgender vlajkou

Pomoct zvířátkům můžete i vy. Stačí zaslat libovolný příspěvek na č. ú. 2288471053/5500, VS 202332 a pomůžete tak naplnit mističku těm, kteří na své „šťastně až navěky″ teprve čekají. Pokud raději využíváte platební kartu, můžete použít bezpečný formulář Darujme:

 

Pokud jste vždycky toužili po tom, že se stanete skutečným hrdinou, můžete se registrovat do našeho Klubu hrdinů, pravidelně pomáhat zvířátkům a stát se právě jejich HRDINOU. Možná nezměníte celý svět, ale jednou provždy změníte životy desítkám pejsků a kočiček. Více o Klubu hrdinů si můžete přečíst zde.