Již téměř 10 let pomáháme týraným,
handicapovaným, opuštěným a toulavým
psům a kočkám v nouzi

Zabýváme se jak přímou péčí, tak systémovými trvalými změnami
a osvětou. Zvířata jsou pro nás přátelé, parťáci a jejich utrpení nám není lhostejné. Chceme pro ně lepší svět.

Group 37

Nikol Burešová

Ředitelka

725 723 947
nikol@petheroes.cz
Group 37 1

Soňa Schneiderová

Péče o dárce a partnery

725 980 380
sona@petheroes.cz
Group 37 2

Michaela Belanová

Back office, administrativa

702 149 818
michaela@petheroes.cz
Group 37 3

Renata Kristková

Vedoucí Pet Heroes Lanškroun

724 813 222
renata@petheroes.cz
Group 37 4

Markéta Miltová

Péče o kočky Handipet

725 859 393
marketa@petheroes.cz
Frame 46

Denisa Falešníková

Sociální sítě

 

denisa@petheroes.cz
Group 37 5

Kateřina Šelepská

Virtuální adopce

 

katerina@petheroes.cz
Frame 46

Jana Bednárová

Péče o psy Handipet

773 554 464
denisa@petheroes.cz
Diana

Diana Vašková

Sociální sítě, péče o partnery

diana@petheroes.cz
Group 37 7

Eva Matejovičová

Ilustrátorka, péče o kočky

725 708 087
eva@petheroes.cz
Group 37 8

Martina Milarová

Dobročinný e-shop

725 719 583
martina@petheroes.cz
Group 9
Pobocky
Group 6 1

Praha

Dočasné péče, dobročinný obchůdek a dobrovolnické centrum.

Group 8

Lanškroun

Útulek Pet Heroes Lanškroun pro pejsky a kočičky.

Group 7

Hrabří u Sedlčan

Stavíme centrum pro handicapovaná, týraná a nemocná zvířata v nouzi.

Výroční zprávy

Shrnutí nejdůležitějších událostí a plánů do budoucna