Dárky pro zvířata i pro vás: Jak udělat radost pod stromeček sobě i zvířatům v nouzi?

Každý nákup může být malým krokem k velkému dobru. Co když by tvé nakupování mohlo změnit životy opuštěných zvířat? Více než 10 let bojujeme za práva zvířat, zabýváme se přímou péčí a snažíme si o změny v legislativě. Za tu dobu jsme se postarali o více než 1 000 zvířat.

Naše kolekce produktů není jen o kvalitě, ale také o dárcovství a pomoci těm, kteří potřebují druhou šanci.

Přečti si, jak i ty můžeš pomoci těm, kteří si samy nepomohou.

Hrneček: Chci pohladit všechny psy na světě

Je ideálním dárkem pro všechny milovníky psů, kteří si chtějí vychutnat svůj oblíbený nápoj se stylovém hrnku o obsahu 330 ml.

Darovací certifikáty, které mění životy!

Lámete si hlavu, jaký vánoční dárek dát těm, kteří už všechno mají? A co takhle hřejivý pocit z pomoci pejskům a kočičkám v nouzi? 

Osvědčení vánočního hrdiny je speciální certifikát, díky kterému se stanete vánočním hrdinou vybraného zvířátka. Můžete ho objednat pro sebe nebo jako dárek pro někoho z vašich blízkých!

Své hrdiny hledají pejsci a kočičky z Handipet Rescue i útulku v Lanškrouně.

Trička Nekupuj! Adoptuj! vyjádřete podporu zvířatům v nouzi

Opuštění pejskové a kočičky v azylech, depozitech a útulcích jsou ta nejvděčnější zvířata a často jsou bezproblémoví, jen neměli v životě štěstí. Díky adopci zvířátka bez domova tak člověk získá milujícího společníka a zároveň pomůže uvolnit místo pro další zraněnou duši.

Pořiďte si proto tričko se zvířecím motivem na podporu zvířat! Tohle triko na pomoc zvířatům obohatí každý šatník. A kruh tvořený zvířátky vypadá prostě skvěle! Ideální způsob, jak pomáhat zvířatům a zároveň vypadat šik. 

A tohle není všechno, charitativní obchůdek na pomoc zvířatům v organizaci Pet Heroes z.s. přetéká kvalitními, stylovými kousky. Některých kousků už máme jen pár, tak neváhejte.

Nakupuj a s láskou změň svět. Každý produkt z naší kolekce není jen o kvalitě, ale také o šíření lásky mezi těmi, kteří to nejvíce potřebují. Udělej ten krok a nakup, můžeš změnit život opuštěným, toulavým, nemocným a handicapovaným zvířatům.