Arigato gozaimasu

Děkujeme, že fandíte zvířátkům!

Psi a kočky to nemají vždycky snadné a někdy se bohužel dostávají do situací, ze kterých se bez lidské pomoci nedostanou. V Pet Heroes už přes 10 let děláme, co můžeme, abychom zajistili zvířátkům krásný nový život.

Ilustrace pejska Akita Inu na vozíčku

Staráme se o opuštěná a nechtěna zvířátka, dáváme šanci i těm nemocným a handicapovaným, na která si každý netroufne. Zvířátkům pak samozřejmě také hledáme nové domovy. Každý pejsek nebo kočička si totiž zaslouží najít páníčky, kteří je budou milovat podobně jako Kiba Inuzuka zbožňuje Akamaru.

Provozujeme útulek v Lanškrouně, budujeme centrum pro handicapovaná zvířata v rámci projektu Handipet Rescue, hledáme nové domovy štěňátkům prostřednictvím stránky Štěně v nouzi, šíříme osvětu a pomáháme obcím, které si s péčí o zvířata v nouzi neví rady.

Ilustrace kočička štěstí

Pomoct zvířátkům můžete i vy. Stačí zaslat libovolný příspěvek na č. ú. 2288471053/5500, VS 202228 a pomůžete tak naplnit mističku těm, kteří na své „šťastně až navěky″ teprve čekají. Pokud raději využíváte platební kartu, můžete použít bezpečný formulář Darujme:

 

Pokud jste vždycky toužili po tom, že se stanete skutečným hrdinou, můžete se registrovat do našeho Klubu hrdinů, pravidelně pomáhat zvířátkům a stát se právě jejich HRDINOU. Možná nezměníte celý svět, ale jednou provždy změníte životy desítkám pejsků a kočiček. Více o Klubu hrdinů si můžete přečíst zde.