10 let pomáháme zvířatům v nouzi

Před 10 lety se začal psát náš osud jako OS Beky, které založila Nikol Burešová jako 20 letá slečna. Pomoc zvířatům je naším smyslem a všichni členové týmu s ní souzní.

Prošli jsme si dlouhou cestou, ale co je hlavní – povedlo se nám zachránit přes tisíc psů a koček v nouzi.

Během těch 10 let jsme založili Handipet Rescue, kde pečujeme o zvířata s handicapem. Více jak rok provozujeme útulek v Lanškrouně, kde se podařilo najít domov i špatně umístitelným psům. Jeho příběh napsala fenka Dolly.

Chtěli bychom naše narozeniny pořádně oslavit a neumíme si představit lepší způsob, než pomoct dalším zvířatům! 🤩 Hledáme proto 10 000 laskavých lidí, kteří pošlou 10 Kč na pomoc pejskům a kočičkám v nouzi. Přidáte se i vy? 

❣️ Bezpečný portál Darujme (on-line kartou): https://www.darujme.cz/projekt/1207758

Na odkazu můžete také sledovat, kolik nám zbývá do cíle

❣️ Číslo účtu: 2288471053/5500, VS 101010

Víme, že ne každý může přispívat tisíce korun ročně. 10 Kč si ale dokáže odpustit většina z nás. 💪 A pokud se podaří najít dost velké množství lidí, kteří milují zvířátka stejně jako my, najednou to už není „jen“ desetikoruna, ale spousta peněz, které můžeme využít k zajištění lepšího života pro ocásky, kteří v životě zatím neměli moc štěstí! 🐶🐱

Přispět samozřejmě můžete i víc, pokud je to ve vašich možnostech. Všechny penízky nakonec poputují na péči o zvířátka, takže čím víc se podaří vybrat, tím víc mističek dokážeme naplnit❤️

Aby to byla skutečná výzva, dali jsme si na splnění cíle jen 10 dní. 🙀 Tak na nic nečekejte a přidejte se ještě dnes! 🥰