Hledáme hrdinu na socky – úkoly

Vyberte si 1 úkol a jeho vypracování zašlete na nikol@petheroes.cz

Úkol 1: Představte lidem sbírku na operaci kočky

Kočička se jmenuje Viki, je jí cca 1 rok, je od lidí, kteří nevykastrovali svou kočku a tak se narodila ona, potom nezvládli veterinu a řekli, že budou rádi, když se o ni postará někdo jiný, takže jsme jí přijali do péče my. Má na břiše velkou bouli – kýlu, do které se dostala její střeva a potřebuje operaci, kde se střeva vrátí na správné místo a díra se zašije. Operace je riziková a Viki může zemřít i po operaci, protože střeva mohou nekrotizovat a ona zemřít nebo bude muset být uspána, protože už nebude jak jí pomoc. Také není jisté, že budou plně funkční a budou se dál dostatečně hýbat. Viki je již po operaci, na kterou nám přijde faktura za cca 16 000 Kč a zůstává na hospitalizaci, zatím nevíme jak dlouho, potom by měla jít do naší dočasné péče. Potřebujeme získat peníze, abychom operaci a pooperační péči zaplatili.

Formát jako příspěvek na některou ze sociálních sítí v libovolném umístění (reels, stories, hlavní feed, výběr je na vás)

Úkol 2: Inzerát na psa k adopci

André, 8 let.

Rozkouše naprosto všechno doma, když je sám a nudí se, vytrhá podlahy, rozkouše věci, gauč, kytky. Lepší je to s ním na zahradě, když má rozběh a může řádit tam. Je to bull, má v sobě hrozně moc energie. Je vhodný pro zkušeného majitele, který mu zaměstná hlavu, klidně hobby bull sporty. Nehodí se k dětem.

Kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený.

Úkol 3: Vytvořte osvětové video

  • Vysvětlete v něm, na co si dát pozor při koupi štěněte, aby člověk nenaletěl množiteli.
  • max 1 minuta
  • Video zasílejte prosím přes https://www.uschovna.cz/ na e-mail nikol@petheroes.cz, do názvu dejte své jméno a příjmení.